Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice: Piknik rodzinny z okazji Dni Trzeźwości

15.09.2016, nieprzypisany

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Czechowicach-Dziedzicach wzięła udział w Pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji Dni Trzeźwości. W niedzielę, 11 września na rynku głównym odbywały się zabawy i zajęcia dla dzieci oraz pogadanki informacyjno-profilaktyczne dla dorosłych i młodzieży.

Wspaniała pogoda sprawiła, że w pikniku uczestniczyło bardzo dużo ludzi. Na stoisku ChSCh uczestnicy mieli możliwość skorzystnia z badania poziomu cukru i wydolności płuc, a następnie skonsultowania wyników z lekarzem. Ponadto mogli skosztować smacznych kolorowych koktajli, z których największą popularnością cieszył się koktajl zielony. Wolontariusze ChSCh pokazali mieszkańcom Czechowic-Dziedzic, że można lepiej się odżywiać. Zaprezentowali zdrowe „słodycze” i kotleciki przygotowane z pełnowartościowych składników. Osoby odwiedzające stanowisko ChSCh były też zachęcane do picia wody i otrzymywały literaturę oraz zaproszenia do uczestnictwa w kursach dotyczących tematów biblijnych i zdrowego stylu życia. Uznanie dla ChSCh wyrazili Burmistrz Miasta i Przewodniczący Rady, którzy zachwyceni serwowanymi potrawami i działaniami, dziękowali za udział w akcji i aktywne działania na rzecz miasta oraz jego mieszkańców.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Nr konta bankowego:
60 2030 0045 1110 0000 0278 5350

Kierownik: Wiesław Waliczek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 32 738 57 03

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij