Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice: uśmiech dzieci jest najlepszą nagrodą

4.03.2014, Noworoczny Upominek

30 grudnia, 16 stycznia oraz 18 stycznia w szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, w Szkole Specjalnej nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach oraz w Szkole Podstawowej w Janowicach odbyły się imprezy z cyklu Noworoczny Upominek.

W tym roku wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Czechowicach-Dziedzicach obdarowali prezentami około 200 dzieci. Oprócz paczek, które ChSCh otrzymała od organizacji Samaritan’s Purse, w tym roku dzięki intensywnej mobilizacji i serdecznej zachęcie ze strony wolontariuszki Agaty Gbyl udało się również przygotować dodatkowe paczki.

Podczas każdej z imprez zarówno dzieci jak i rodzice mieli możliwość m.in. zobaczyć występ grupy dzieci oraz zespołu z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Czechowicach-Dziedzicach, jak również obejrzeć krótki filmik na temat Biblii. Po zakończeniu części oficjalnej był czas na wspólną zabawę, wręczanie prezentów oraz poczęstunek.

– Noworoczny Upominek odbywa się w gminie od kilku lat. Każdego roku powiększa się liczba beneficjentów. Uśmiech dzieci jest zdecydowanie najlepszą nagrodą dla organizatorów, a satysfakcja jaką daje pomoc innym, tylko motywuje do kolejnych działań – mówi Mariola Waliczek-Ostrowska, wolontariuszka filii ChSCh w Czechowicach-Dziedzicach. – Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc oraz organizację akcji, a uczestnikom dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Nr konta bankowego:
60 2030 0045 1110 0000 0278 5350

Kierownik: Wiesław Waliczek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 32 738 57 03

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij