Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Czechowice-Dziedzice

Czechowice: warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania

11.09.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają na bezpłatne warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania. Zajęcia odbędą się już 14 oraz 21 września.

Spotkanie poprowadzi promotor zdrowia Beata Głowacka, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spotkań. Doskonale wie, jak zachęcić zniechęconych, jak pomóc rozwinąć „kulinarne skrzydła” oraz jak dogodzić kubkom smakowym nawet najbardziej wymagających uczestników.

Podczas zajęć będziemy mieli okazję zapoznać się z tajnikami zdrowej kuchni oraz otrzymać praktyczne wskazówki, jak gotować i jak jeść, by zachować zdrowie, energię i piękny wygląd. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej oraz praktycznej, w ramach której wspólnie przygotujemy pyszne i zdrowe potrawy. Przekonamy się, jak proste, szybkie, przyjemne i satysfakcjonujące są eksperymenty ze zdrową żywnością. Będzie także można otrzymać wskazówki, jak przy pomocy diety radzić sobie z konkretnymi dolegliwościami.

Warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania odbędą się 14 i 21 września w Szkole Podstawowej nr 5, przy ul. Klasztornej 21. Początek zajęć o godzinie 18.

Wstęp wolny.

red. jl

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Nr konta bankowego:
60 2030 0045 1110 0000 0278 5350

Kierownik: Wiesław Waliczek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 32 738 57 03

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij