Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Czechowice-Dziedzice

Szkoła Zdrowego Gotowania w Czechowicach-Dziedzicach

10.09.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

W niedzielę 24 sierpnia na miejskim stadionie odbyły się Dni Czechowic-Dziedzic. Podczas imprezy swoją obecność zaznaczyła lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Wolontariusze prowadzili stoiska ze zdrową żywnością, gdzie można było skosztować przepysznych zdrowych potraw, a także zasięgnąć konsultacji w kwestii prowadzenia zdrowej kuchni. Zainteresowani mogli otrzymać przepisy na zdrowe i pożywne posiłki oraz skosztować smakołyków kuchni wegetariańskiej. Wolontariusze serwowali także świeże koktajle owocowe i warzywne, które dostarczyły nie tylko witamin i składników mineralnych, ale również energii i pozytywnego nastawienia. Ogromne zainteresowanie uczestników imprezy zmotywowało wolontariuszy ChSCh do zorganizowania warsztatów Szkoły Zdrowego Gotowania.

Zajęcia Szkoły Zdrowego Gotowania poprowadziła Beata Głowacka. Warsztaty składały się z części teoretycznej oraz praktycznej, w ramach której uczestnicy wspólnie przygotowywali pyszne i zdrowe potrawy. Prelegentka udowodniła, że kuchnia wegetariańska może dogodzić kubkom smakowym nawet najbardziej wątpiących uczestników. Goście przekonali się, jak proste, szybkie, przyjemne i satysfakcjonujące są eksperymenty w zdrowej kuchni. Uczestnicy zapoznali się z tajnikami zdrowej kuchni oraz otrzymali praktyczne wskazówki, jak gotować i jak jeść, by zachować zdrowie, energię i piękny wygląd. Na koniec odbyła się również degustacja pysznych dań wegetariańskich, które pozytywnie zaskoczyły przybyłych.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Nr konta bankowego:
60 2030 0045 1110 0000 0278 5350

Kierownik: Wiesław Waliczek
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 32 738 57 03

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij